Darmowa gra Anno Online

942_174393214
Graj za darmo w grę Anno Online

Ekonomiczna strategia, w której wznosisz kolejne budynki, ażeby rozwinąć niewielką z początku osadę do rangi średniowiecznego mocarstwa. Darmowa strategia powoduje sposobność stania się potężnym władcą.

Bazująca na popularnej serii gier komputerowych gra Anno Przez Internet jest darmową grą na przeglądarkę, w której masz sposobność budowania kolejnych budynków i planowania wyglądu własnego niepokonanego mocarstwa. Z początku niewielkie włości będziesz mógł rozwijać za radą dostępnych zasobów. Kolejne wyspy powinieneś połączyć za radą handlowych dróg morskich, a wszystkie twoje działania zmierzają do zadowolenia mieszkańców twoich posiadłości.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno Online jest zadowolenie twoich mieszkańców, tylko szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Musisz więc zadbać o to by zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby oraz stale poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeśli jednak twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno Przez Internet jest zadowolenie twoich mieszkańców, jedynie szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Powinieneś więc zadbać o to by zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby , a oprócz tego cały czas poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeżeli natomiast twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Główny nacisk w grze Anno Online położony jest na rozwój twego średniowiecznego miasta , a oprócz tego intensywny handel posiadanymi surowcami. Jako budowniczy masz do dyspozycji ponad 120 różnorakich rodzajów budynków, przy czym w jednym mieście możesz wznieść nawet 800 budowli. Realistyczna grafika zadba o wrażenia optyczne w grze, a paleta dekoracji i dodatków umożliwi upiększanie twojego aglomeracje. Anno On-line umożliwia także kooperację w gildiach oraz masowe tryby mulitiplayer.

Komentarze