Darmowa gra Anno Online

942_174393214
Graj za darmo w grę Anno Online

Ekonomiczna strategia, w której wznosisz kolejne budynki, ażeby rozwinąć niewielką z początku osadę do rangi średniowiecznego mocarstwa. Darmowa strategia stwarza możliwość stania się potężnym władcą.

Bazująca na popularnej serii gier komputerowych gra Anno On-line jest darmową grą na przeglądarkę, w której masz możliwość budowania kolejnych budynków i planowania wyglądu własnego niepokonanego mocarstwa. Z początku niewielkie włości będziesz mógł rozwijać za pomocą dostępnych zasobów. Kolejne wyspy powinniśmy połączyć za poradą handlowych dróg morskich, a wszelkie twoje działania zmierzają do zadowolenia mieszkańców twoich posiadłości.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno Online jest zadowolenie twoich mieszkańców, tylko szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Musisz więc zadbać o to by zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby oraz stale poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeśli jednak twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno W Internecie jest zadowolenie twoich mieszkańców, wyłącznie szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Powinieneś więc zadbać o to żeby zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby , a ponadto cały czas poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, o ile jednak twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Główny nacisk w grze Anno W Internecie położony jest na rozwój twego średniowiecznego aglomeracje oraz intensywny handel posiadanymi surowcami. Jako budowniczy masz do dyspozycji ponad 120 różnorakich rodzajów budynków, przy czym w jednym mieście możesz wznieść wręcz 800 budowli. Realistyczna grafika zadba o wrażenia optyczne w grze, a paleta dekoracji i dodatków umożliwi upiększanie twojego aglomeracje. Anno Online umożliwia też kooperację w gildiach , a ponadto liczne tryby mulitiplayer.

Komentarze