Darmowa gra Anno Online

942_174393214
Graj za darmo w grę Anno Online

Ekonomiczna strategia, w której wznosisz kolejne budynki, żeby rozwinąć niewielką z początku osadę do rangi średniowiecznego mocarstwa. Darmowa strategia powoduje możliwość stania się potężnym władcą.

Bazująca na popularnej serii gier komputerowych gra Anno Online jest darmową grą na przeglądarkę, w której masz możliwość budowania kolejnych budynków i planowania wyglądu własnego niepokonanego mocarstwa. Z początku niewielkie włości będziesz mógł rozwijać za pomocą dostępnych zasobów. Kolejne wyspy powinieneś połączyć za pomocą handlowych dróg morskich, a wszelkie twoje funkcjonowania zmierzają do zadowolenia mieszkańców twoich posiadłości.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno Online jest zadowolenie twoich mieszkańców, tylko szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Musisz więc zadbać o to by zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby oraz stale poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeśli jednak twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno W Internecie jest zadowolenie twoich mieszkańców, jedynie szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Powinniśmy zatem zadbać o to żeby zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby , a dodatkowo nieustannie poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeśli jednakże twoje miasto rozrośnie się, wtedy będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.

Podstawowy nacisk w grze Anno W Internecie położony jest na rozwój twego średniowiecznego ośrodki miejskie oraz intensywny handel posiadanymi surowcami. Jako budowniczy masz do dyspozycji ponad 120 różnych rodzajów budynków, przy czym w jednym mieście możesz wznieść nawet 800 budowli. Realistyczna grafika zadba o wrażenia optyczne w grze, a paleta dekoracji i dodatków umożliwi upiększanie twojego aglomeracje. Anno W Internecie umożliwia także kooperację w gildiach oraz liczne tryby mulitiplayer.

Komentarze